Lavi 40 (Hoffrichter)

24 000,00 zł 22 222,22 zł
W magazynie
Tylko 3 pozostał
SKU
00013040

Hoffrichter Lavi 40 aparatem do wentylacji nieinwazyjnej jak i inwazyjnej.
Jest przeznaczony do używania zarówno przez osoby dorosłe jak i dzieci.


Hoffrichter Lavi 40 jest aparatem do wentylacji nieinwazyjnej jak i inwazyjnej.
Jest przeznaczony do używania zarówno przez osoby dorosłe jak i dzieci.
Reprezentuje rodzinę aparatów przerywanej ciśnieniowo kontrolowanej wentylacji.
Jest rezultatem szeroko zakrojonych badań i planowania wykonanych przez wysokokwalifikowanych inżynierów, którzy wzięli pod uwagę najnowsze wyniki badań z tej dziedziny. Aparat jest produkowany w fabryce w Niemczech, w której zastosowano kontrolę jakości na każdym etapie produkcji.


Niezwykłą cechą urządzenia jest zastosowanie technologii HST (Hoffrichter Silence Technology) odpowiedzialnej za niebywale ciche działanie nawet przy uruchomieniu maksymalnego przepływu.


Precyzyjnie sterowany przepływ i triggery ciśnieniowe bardzo szybko reagują na potrzeby pacjenta w ten sposób pozwalają na szybka adaptację i synchronizację. Jest to kompaktowe urządzenie o ciężarze 2,2 kg i wymiarach 215 x 203 x 115 mm, a zastosowanie wewnętrznej wielorazowej baterii pozwala na 4 godzinną autonomię, która w kombinacji z BATTERY PACK (bateria zewnętrzna) może być wydłużona do 12 godzin nieprzerwanej pracy.


W aparacie zastosowano intuicyjne i łatwe w obsłudze menu. Korzystanie z niego ułatwiono dzięki zainstalowaniu wielofunkcyjnego pokrętła oraz trzech przycisków skracających dostęp do niektórych funkcji menu.
Zastosowanie ekranu pozwala na wyświetlanie odpowiedniego ekranu przypisanego do każdego poziomu menu. Można wybrać indywidualnie dobrane wartości wyświetlane na ekranie pomiarowym.


Aparat ma możliwość przełączania pomiędzy następującymi trybami pracy PCV, APCV, PSV, PSV-S, P-SIMV, CPAP. W trybach ciśnieniowych jest możliwość zapewnienia dostarczania odpowiedniej objętości.


Ekran umożliwia obserwowanie parametrów wentylacji w postaci liczbowej jak i wykresów. Zastosowanie alarmów czyni z niego niezwykle bezpieczne urządzenie : Bezdechy, Wysokiej i Niskiej Częstotliwości, Wysoka i Niska Objętość Wdechowa, Wysoka i Niska Minutowa Wentylacja, Przecieki, Wysoka i Niska Ciśnieniowa Tolerancja. Aparat umożliwia podawanie tlenu z zewnętrznego jego źródła – max przepływ możliwi do podłączenia do aparatu to 15 l/min. Sposób nieinwazyjnego wentylowania pacjenta z użyciem maski nosowo ustnej – z lewej strony maska z portem wydechowym, z prawej strony z oddzielnym portem wydechowym.

 Specyfikacja Techniczna (wybrane parametry)

specyfikacja lavi


Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lavi 40 (Hoffrichter)
Twoja ocena
Copyright © 2013-present Magento, Inc. All rights reserved.