Spirometr Medikro Primo

5 500,00 zł 5 092,59 zł
W magazynie
SKU
A59A-99902_20141227142515

Przenośny profesjonalny spirometr - Medikro Primo

 

Spirometry firmy Medikro, reprezentują najnowsze osiągnięcia w dziedzinie spirometrii. Są to urządzenia kompaktowe, podłączane za pomocą portu USB. Te przenośne urządzenia reprezentują najwyższą dokładność i zaawansowanie technologiczne. Badania są wykonywane za pomocą Medikro Spiro Safe –przekaźnika przepływu do użycia dla jednego pacjenta . Jest to w istocie jednorazowy pneumotach wraz z obudową , który może być zmieniony w kilka sekund pomiędzy pacjentami, nie wymaga sterylizacji ustnika ani wymiany filtrów. Wyeliminowanie sterylizacji i zmiany filtrów skraca czas badania jednego pacjenta i obniża koszty. Spiro Safe podłączany jest w prosty sposób za pomocą rurki ciśnieniowej Medikro Pressure Tube. Technologia kontroli wibracji poprawia dokładność i rzetelność pomiarów. Pressure Tube zaleca się wymieniać co 300 pacjentów lub co ok. 3 miesiące.

Medikro Primo – dokładny i łatwy w użyciu system, który spełnia wszystkie wymagania ATS / ERS. Generowane raporty można dostosowywać według potrzeb. Tak jak w przypadku Medikro Pro , reprezentuje on najwyższą dokładność pomiarów, rzetelność wyników i wiele możliwości kalkulacji i obrazowania danych. Nie posiada wbudowanej stacji atmosferycznej

Oprogramowanie MSS (Medikro Spirometry Software) dostępne także w języku polskim, jest przyjazne dla użytkownika i intuicyjne - przypomina środowisko Windows. Łatwa instalacja zarówno na komputerze jak i w do użytku w sieci LAN. MMS daje możliwość tworzenia spersonalizowanych raportów, eksportu do PDF, ponadto posiada wyszukiwarkę oraz otwartą bazę danych. Dzięki wysokiej dokładności i precyzyjności spełniane są wymagania ATS/ERS 2005, ATS 1994 oraz ERS 1993. MMS dostarcza wiele opcji dla obliczania najlepszego PEF, FEV% I FEF oraz dodatkowe możliwości interpretacji funkcji wentylacji, wyników spirometrii i badania reakcji oskrzelowych. Program posiada grafikę trójwymiarową, niezwykle przydatną przy badaniu dzieci.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Spirometr Medikro Primo
Twoja ocena
Copyright © 2013-present Magento, Inc. All rights reserved.